| přidejte si nás do oblíbených | 602 503 048 Radek Šauer klimatizace Brno návrh - dodávka - montáž - servis

Aktuality, články, příspěvky

14.06.2015 napsal: Radek Šauer Nový ceník Toshiba

Chcem Vás informovat o cenách klimatizací Toshiba. Na stránkách zveřejňujeme ke stažení nový cenik klimatizace Toshiba.

ceník Toshiba 2017 >> číst článek
01.03.2015 napsal: Radek Šauer Nový ceník LG

Chcem Vás informovat o změně cen u klimatizací LG. Na stránkách zveřejňujeme ke stažení nový cenik klimatizace LG platný od 1. 3. 2015. U klimatizací řady RAC, CAC, MULTI došlo k navýšení cen asi o 7,5 % v důsledku vývoje kurzu EUR. Rovněž došlo ke změně označení některých typů klimatizací.

ceník LG 2015 >> číst článek
24.10.2014 napsal: Radek Šauer Seminář SCHKT

Zůčastnili jsme se školení pořádané svazem chladící a klimatizační techniky. Na tomto semináři v Brně se probírala problematika nového nařízení EU o F-plynech a regulovaných látkách, zvláště pak jsme se zajímali o připravované změny od 1. 1. 2015

>> číst článek
19.07.2014 napsal: Radek Šauer Léto ještě nekončí

Léto ještě nekončí. Proto využijte naší letní akce, která pořád trvá. Klimatizace LG Econo E09EL a Toshiba AvAnt RAS-107SKV-E6 se slevou 20%.

akce léto 2014 >> číst článek
01.04.2014 napsal: Radek Šauer Klima-Classic Kick Off 2014

Dnes 01. 04. 2014 jsme se zúčastnili obchodně-technického semináře, který pořádala naše dodavatelské firma Klima-Classic, zabývající se distribucí klimatizací Toshiba. Firma Klima-Classic je největším distributorem klimatizací Toshiba v regionu střední a jižní Evropy. Seminář zaměřený na technické informace se konal v hotelu Maximus Resort Brno. Seznámili jsme se z novinkami pro rok 2014. Toshiba v tomto roce přivedla na náš trh novou řadu klimatizace Super DaiSeiKai 8 a novou generaci klimatizací RAS AvAnt. Snažíme se zdokonalovat a sledovat novinky v našem oboru. Chceme vám doporučovat kvalitní klimatizace. I díky vám, našim zákazníkům jsme právě na tomto semináři získali ocenění VIP partner roku 2013 pro Jižní moravu.

ocenění VIP partner 2013 >> číst článek
16.08.2013 napsal: Radek Šauer Klimatizace Toshiba, funkce automatické čištění kondenzační vaničky.

V tomto článku vám chci popsat funkci klimatizace Toshiba, automatické čištění. Všechny řady nástěnných jednotek Toshiba jsou vybaveny funkcí samočištění. Píšu o této funkci, protože jsme se setkali u zákazníků s neočekávanou reakcí na tento program. Vnitřní nástěnná jednotka po delším provozu módu chlazení a při následném vypnutí si pouze přivře lamelu, ponechá v chodu ventilátor a zůstane svítit kontrolka provozu. Takto klimatizace vysušuje vaničku kondenzátu a výparník přibližně dalších 20 minut. Zabraňuje tím tvorbě plísní a zápachu. U zákazníka toto mohlo působit dojmem, že se jednotka po vypnutí nevypla a má poruchu. Nyní tedy víme, že tato vynikající funkce samočištění je užitečná a že se jednotka po dokončení programu vypne. Probíhající proces čištění můžeme vyrušit zapnutím a vypnutím jednotky dálkovým ovladačem. V některém z příštích článků bych se rád vrátil k funkcím klimatizace Toshiba a více je popsal.

Toshiba návod na obsluhu nástěnné jednotky RAS >> číst článek
11.08.2013 napsal: Radek Šauer Pro jakou klimatizaci se rozhodnout? Kterého výrobce klimatizace vám aktuálně doporučujeme?

Dovoluji si reagovat na aktuální vývoj v oboru klimatizací. Krátce vám nastíním jak se mění situace u různých dodavatelů klimatizace a kterého výrobce momentálně považuji za nejlepšího na trhu. Dnes se prodávají převážně klimatizace LG, Toshiba a Sinclair. Naše firma namontovala několik desítek klimatizací Sinclair. Tyto levné klimatizace byly velice oblíbené, ale spolehlivost a účinnost v tomto případě odpovídala nízké ceně těchto zařízení. Firma Sinclair má nyní problémy dodávat náhradní díly pro starší jednotky. Jednotky Sinlair nedoporučuji pro kanceláře ani do RD, kde se předpokladá energetická úspora. Dále se podíváme na kvalitnější jednotky LG, které sice kvalitou převyšují klimatizace Sinclair, ale v posledních několika měsících se vyskytoval problém u nově namontovaných zařízeních. Momentálně se zdá, že se situace u jednotek LG vrací do starých kolejí a proto snad svojí kvalitou a přijatelnou cenou zůstanou nadále dobrou volbou pro váš projekt. Přistoupím k jednotkám Toshiba. Tyto klimatizace si drží dlouhodobě vysoký standard a kvalitu. Prakticky nejsou reklamace na tyto klimatizace, fungují spolehlivě, jsou tiché a úsporné. Vyšší cena těchto zařízení by vás rozhodně neměla odradit. Jednotky Toshiba jsou firmou S-klimatizace Brno momentálně nějvíce prodávané klimatizace.

cenník klimatizace Toshiba 2013 >> číst článek
22.07.2013 napsal: Radek Šauer Tam kde se dá, rádi pomůžeme! Montáž klimatizace pro Matěje zdarma.

Před časem nás oslovili rodiče Matěje s žádostí o montáž klimatizace. Matějuv příběh je velmi smutný. Jde o malého kluka, který zůstal po běžné operaci mandlí připoutanej k lůžku s poruchou mozku. Rozhodli jsme se proto zajistit dodání jednotky Toshiba zcela zdarma a rovněž zdarma dodat montážní materiál a provést montáž klimatizace. Děkujeme firmě Klima-classic za bezplatné dodání klimatizace Toshiba. Níže zveřejňujeme odkaz na oficiální stránky Pro Matěje. Podívejte se na tento příběh a případně přispějte na léčbu a ošetřování Matěje, například dárcovkou SMS.

oficiální stránky Pro Matěje >> číst článek
12.06.2013 napsal: Radek Šauer Chcete vložit článek o klimatizacích, připadně reagovat na zveřejněné příspěvky na našich stránkách?

Nabízíme vám možnost vložit článek, anebo reakci na zveřejněné příspěvky v této sekci. Váš článek po schválení zveřejnímě do 2 dnů. Můžete nám zasílat příspěvky týkající se aktuálního vývoje na trhu, popsat vlastní zkušenosti s různými výrobci klimatizace, popřípadě zkušenosti s naší, anebo jinou montážní firmou a podobně. K příspěvku je možné vložit jeden odkaz, nesmí se však jednat o přímí odkaz na konkureční firmy. Zašlete nám emailem kompletní a smysluplný text článku, text nadpisu, jméno autora, případně adresu odkazu na který se váš článek odkazuje. Těšíme se navaše příspěvky.

>> číst článek| Klimatizace LG-shop | Microwell-LG | Toshiba Klima-classic | T&SC klimatizace | Přátelé na horách Itálie 2013 |

| Partnerské odkazy | Katalog klimatizačních firem |Kosemo Moravia - montáž, opravy a servis kotlů partner odkaz partner odkaz partner odkaz partner odkaz partner odkaz 2008 - 2022 © S-klimatizace Brno s-klimatizace@s-klimatizace.cz